Jak panie powinny uwydatniać swoje walory?

Chciałabyś podobać się dla mężczyzn? Cóż, zapewne feministki mocno sprzeciwiają się takim pragnieniom, lecz to przecież coś zrozumiałego, że duża część pań chce podobać się panom. Dobrze, lecz co w takim razie tak naprawdę można polecić takiej kobiecie, która najzwyczajniej w świecie pragnie lepiej wyglądać? Kapitalnym rozwiązaniem jest chociażby wizyta na solarium. Przecież Polska jest […]

Chciałabyś podobać się dla mężczyzn? Cóż, zapewne feministki mocno sprzeciwiają się takim pragnieniom, lecz to przecież coś zrozumiałego, że duża część pań chce podobać się panom. Dobrze, lecz co w takim razie tak naprawdę można polecić takiej kobiecie, która najzwyczajniej w świecie pragnie lepiej wyglądać? Kapitalnym rozwiązaniem jest chociażby wizyta na solarium. Przecież Polska jest takim krajem, w którym ciemniejsza karnacja jest na czasie. A już w np. Japonii jest odwrotna sytuacja – czyli tak naprawdę tam jest wielka moda na wybielanie własnej skóry. A czy w istocie wizyty na solarium to coś w zupełności bezpiecznego?
Cóż, tak naprawdę trudno jednoznacznie rzec – można powiedzieć, że jeśli nie będziemy zbytnio przesadzały, najzwyczajniej będziemy znały umiar, zapewne wszystko będzie OK. Jednak jeśli sytuacja będzie odmienna, to nie powinnyśmy sądzić, że wszystko będzie OK. Warto również odwiedzić Gabinet kosmetyczny – przecież jeżeli w rachubę wchodzi chodzenie do takich gabinetów, to przynajmniej nie ma najmniejszego ryzyka dot. skutków ubocznych. Przecież klej do rzęs czy depilacja brwi to nic problematycznego. A więc podsumowując – jest wiele takich rozwiązań, dzięki to którym będziemy ładniejszymi kobietami, które mogą się podobać mężczyznom.

źródło: organik

Related Post

top