W jaki sposób zadbać o swoje samopoczucie?

Pożycie seksualne Polaków jest zasadniczo średnie. Nie można powiedzieć, że jesteśmy najgorsi, ale daleko nam do na przykład Hiszpanów. Pewnie duży wpływ na poziom zadowolenia z pożycia erotycznego ma pogoda w Polsce albo kuchnia. W końcu to żadna tajemnica, że w tych słonecznych państwach ludzie są zasadniczo szczęśliwsi, mają o wiele lepszą formę. To wszystko […]

Pożycie seksualne Polaków jest zasadniczo średnie. Nie można powiedzieć, że jesteśmy najgorsi, ale daleko nam do na przykład Hiszpanów. Pewnie duży wpływ na poziom zadowolenia z pożycia erotycznego ma pogoda w Polsce albo kuchnia. W końcu to żadna tajemnica, że w tych słonecznych państwach ludzie są zasadniczo szczęśliwsi, mają o wiele lepszą formę. To wszystko powoduje, że seks statystycznego Hiszpana jest bardziej udany, aniżeli zbliżenia Polaka czy Norwega. Choć oczywiście to generalizowanie, a więc Polacy naprawdę nie powinni popadać w jakiekolwiek kompleksy.
W szczególności, że własne życie erotyczne na spokojnie możemy ulepszyć! Jak? Cóż, są te pozycje seksualne, o których zapewne nie słyszeliśmy. Warto przy każdym seksie poznawać chociażby jedną. Pewnie dzięki poznawaniu nowych pozycji erotycznych będziemy mogli być dużo bardziej usatysfakcjonowanym kochankiem. Także ważnym zjawiskiem, z którym należy próbować walczyć, jest zbyt wczesny wytrysk. Naturalnie co jakiś czas wczesny wytrysk może się zdarzyć każdemu. Jednakże w zasadzie kontrola wytrysku to coś co musi opanować każdy mężczyzna, który chce dogonić swojej kobiecie. To akurat w 100% pewne.

źródło: http://ppds.pl

Related Post

top